Fjorentina flet për lidhjen me menaxherin e njohur: ‘Një mashkull që i ka të gjitha’ – AlpeGossip
Fjorentina flet për lidhjen me menaxherin e njohur: ‘Një mashkull që i ka të gjitha’

Fjorentina flet për lidhjen me menaxherin e njohur: ‘Një mashkull që i ka të gjitha’

Jeta private e Fjorentinës ka qenë sot në qendër të vëmendjes së mediave pas një fotoje që nxiti thashethemet se ajo dhe menaxheri i njohur, Xhani Demika janë në një lidhje.

Dyshja shfaqeshin në një club, Fjorentina ulur në prehrin e Xhanit dhe me duart e bashkuara.

Pas lajmeve që qarkulluan me shpejtësi, Fjorentina ka reaguar për lidhjen e përfolur me anë të një postimi në Instagram ku shkruan se Xhani është një mashkull që i ka të gjitha dhe thekson se janë miq.

“Jam e lumtur qe ju kam njohur te 2 dhe qe jeni miqte e mi Xhani Demika per ty s’ka fjale sepse i ke te gjitha cfare ka nje mashkull, edhe pse me keqkuptimet tona arritem te mereshim vesh.

Je unik ndersa per kete vajzen Marina Fara eshte thjesht nje vajze pozitive me fytyre engjelli nje vajze me zemre te madhe e paster ne shpirt lum nena qe te ka love u te dyve”, shkruan Fjorentina.