VËMËNDJE GOCA! Ja çfarë të vishni kur s’doni të vishni xhinse (FOTO) – AlpeGossip
VËMËNDJE GOCA! Ja çfarë të vishni kur s’doni të vishni xhinse (FOTO)

VËMËNDJE GOCA! Ja çfarë të vishni kur s’doni të vishni xhinse (FOTO)

Mos u keqkuptoni nga titulli, nuk ndodh të mos i duam xhinset dhe asgjë nuk e zëvendëson komoditetin e tyre, por ndonjëherë duam thjesht një tjetër opsion.

Prandaj, bëni një pushim të shkurtër prej tyre dhe frymëzohuni nga alternativat më poshtë!

1. Pantallonat e zeza klasike me një kanotjere të bardhë

Çfarë të vishni kur s'doni të vishni xhinse!

2. Setin tuaj të preferuar dhe mundësisht luani me ngjyrat

Çfarë të vishni kur s'doni të vishni xhinse!

3. Pantallona në ngjyrë khaki.

Çfarë të vishni kur s'doni të vishni xhinse!

4. Streçet e shkurtra janë një tjetër super opsion

Çfarë të vishni kur s'doni të vishni xhinse!

5. Mos hiqni dorë as nga ky material

Çfarë të vishni kur s'doni të vishni xhinse!

6. Tuta, por sigurohuni të jenë luksoze

Çfarë të vishni kur s'doni të vishni xhinse!

Burimi:Who What Wear