NUK PYESIN PËR ÇMIMIN/ Vajzat e showbizzit “fiksohen” pas kësaj çante. Ja sa kushton – AlpeGossip
NUK PYESIN PËR ÇMIMIN/ Vajzat e showbizzit “fiksohen” pas kësaj çante. Ja sa kushton

NUK PYESIN PËR ÇMIMIN/ Vajzat e showbizzit “fiksohen” pas kësaj çante. Ja sa kushton

Shpesh herë shohim në rrjetet sociale fotot e publikuara nga vajzat e showbizzit dhe ajo që bie në sy janë aksesorët. Të fiksuara pas çantave pjesë e koleksionit të tyre nuk mungon as ajo e brandit “Botegga Veneta”.

Kjo lloj çante ka një dizanj të veçantë e cila është me thurje, mbahet në dorë dhe është praktike, ngjyrat janë të llojeve të ndryshme.
Jeni kuriozë ta dini se sa kushton?

Çmim i kripur për një çantë dore, ajo kushton 3,350 $.

Për vajzat e showbizzit çmimi nuk bën përshtypje, mjaftoj që ato ta kenë pjesë të koleksionit njësoj si me çantat e tjera.

Alpegossip.al ju sjell fotot e çantave nga vajzat VIP dhe kombinimet që kanë bërë me veshjet.