FESTOJNË TË DY DITËLINDJEN SOT/ Arbana Osmani uron me fjalë të ëmbla publikisht të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
FESTOJNË TË DY DITËLINDJEN SOT/ Arbana Osmani uron me fjalë të ëmbla publikisht të dashurin (FOTO)

FESTOJNË TË DY DITËLINDJEN SOT/ Arbana Osmani uron me fjalë të ëmbla publikisht të dashurin (FOTO)

Ajo është një ndër moderatoret më të ëmbla dhe më të dashura për publikun. Ka tre muaj që në media është përfolur për lidhjen e re të dashurisë së Arbana Osmanit me regjisorin e emisionit të saj “Dua të të bëj të Lumtur”.

Të dy kanë heshtur deri tani por fotot,udhëtimet e përbashkëta,komentet flirtuese në rrjete sociale nuk po mungojnë nga  çifti.

Eduart Grishaj është kthyer në personazhin më të komentuar  të showbizit dhe ditëne  sotme feston ditëlindjen.

Ka qenë Arbana ajo që ka postuar një foto në “Instastory” dhe e ka uruar me fjalë të ëmbla: “Gëzuar ditëlindjen binjak”

Gjithashtu dhe Arbana feston sot ditëlindjen dhe nuk ka gjë më të bukur se kjo për çiftin e  ri.

Alpenews.al