PUSHON MES LUKSIT TË “SHFRENUAR” NË GREQI/ ILda Bejlerit i mungon Shqipëria: Vizitojeni! (FOTOT) – AlpeGossip
PUSHON MES LUKSIT TË “SHFRENUAR” NË GREQI/ ILda Bejlerit i mungon Shqipëria: Vizitojeni! (FOTOT)

PUSHON MES LUKSIT TË “SHFRENUAR” NË GREQI/ ILda Bejlerit i mungon Shqipëria: Vizitojeni! (FOTOT)

Ilda Bejleri është kthyer një nga personazhet më të përfoluar në ditët e fundit, kjo nga konflikti nga që pati me Shakohoxhën, pas largimit të saj nga Digitalb.

Ajo po shijon pushimet luksoze në Mykonos, prej të cilave është komentuar mjaftueshëm, ku vihet në diskutim burimi I saj I të ardhurave.

Ilda është shprehur sevjen nga një familje tironse me një gjendje ekonomike shumë të mirë që arrin t’I përballojë pushimet e saj me luks të shfrenuar.

Ajo e ka “pushtuar” Instagramin me foto nga pushimet në Greqi, ndërkohë që së fundmi është shprehur se I mungon Shqipëria dhe jep mesazhin që të gjithë ta vizitojnë.

/AlpeNews.al

 

View this post on Instagram

Happy girls are the prettiest ..❤️

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

View this post on Instagram

I do speak moschino 😊.. @chic_studio_

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

 

View this post on Instagram

Rule number 1, never be number 2😊

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

 

View this post on Instagram

Action is the universal language of success..

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

 

View this post on Instagram

@cavotagoomykonos @concierge_cavotagoomykonos

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

View this post on Instagram

I have a problem with Greece..

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on