Ndahet Fotinia dhe Danjeli/ Publikojnë foto me dashuri të reja – AlpeGossip
Ndahet Fotinia dhe Danjeli/ Publikojnë foto me dashuri të reja

Ndahet Fotinia dhe Danjeli/ Publikojnë foto me dashuri të reja

Edicioni i 9-të i Big Brother Albania pati si tematikë dashurinë.
Megjithatë përveç çiftit fitues Daniel dhe Fotini të gjithë çiftet e tjera në këtë reality show janë ndarë.

Madje shumë prej tyre duket se kanë gjetur dashuri të reja. Diçka e tillë ka ndodhur dhe me Musën, djalin e rritur në Itali, i cili brenda shtëpisë pati një lidhje me vajzën e Shkodra, Donën.

Por Musai e ka lënë pas historinë me Donën duke na zbuluar dashurinë e tij të re. Ai ka publikuar një foto në Instastories ku shfaqet dorë për dorë ne shtrat me një vajzë.