Femra më seksi në botë/ Shihni si duket …(FOTO) – AlpeGossip
Femra më seksi në botë/ Shihni si duket …(FOTO)

Femra më seksi në botë/ Shihni si duket …(FOTO)

Kjo është një ndër modelet më të kërkuara për momentin në botë.

Dhe Ashley Graham realizoi një tjetër set fotografik në plazhin e Majemit, kësaj radhe duke pozuar pranë një makine klasike në sfond.

Modelja 30-vjeçare mbështeti të pasmet e saj në një model A Ford të vjetër, e veshur me kostum plazhi.

Ajo pre disa ditësh ka realizuar disa sete fotografiket në të cilat sigurisht që është shfaqur mjaft seksi.