NA HABITI/ Ja këngëtarja shqiptare që konsumon grosh në katër të mëngjesit (FOTO) – AlpeGossip
NA HABITI/ Ja këngëtarja shqiptare që konsumon grosh në katër të mëngjesit (FOTO)

NA HABITI/ Ja këngëtarja shqiptare që konsumon grosh në katër të mëngjesit (FOTO)

Ju ka ndodhur të keni uri në orët e para të mëngjesit dhe të konsumoni ndonjë ushqim jo fort të zakont për këtë orar?

Ndoshta ju ka ndodhur, ndoshta jo, ndërsa Dafina Zeqiri ka treguar gjithçka nga një episod që i ka ndodhur në orën 4 të mëngjesit.

Puna me orë të zgjatura mesa duket e ka bërë efektin e saj dhe ylli i showbizz-it ka postuar një foto në Instastory ku ka treguar se konsumon një pjatë me grosh në orët e para të ditës kur shumica janë në gjumë.

Goxha oreks Dafina! Të hash grosh në orën 4 të mëngjesit me siguri duhet të kesh një metabolizëm të fortë. Ja që edhe Vip-at konsumojnë grosh