FJOLLA MORINA E QUAJTI “GAY”/ Miliarderi iranian publikon video seksi me 2 vajza – AlpeGossip
FJOLLA MORINA E QUAJTI “GAY”/ Miliarderi iranian publikon video seksi me 2 vajza

FJOLLA MORINA E QUAJTI “GAY”/ Miliarderi iranian publikon video seksi me 2 vajza

Edhe pas ndarjes nga Morena Taraku, miliarderi iranian Sasha Sobhani vazhdon të mbetet shumë i komentuar në mediat shqiptare. Së fundmi në qendër të vëmendjes ka qenë sherri i tij me Fjolla Morinën.

Sasha e quajti Fjollën “plastikë” dhe e kërcënoi se do i publikonte mesazhet private ndërsa këngëtarja shqiptare ja ktheu me një status ku ndër të tjera e quante “gej”.

Pas kësaj miliarderi ka reaguar duke postuar disa video në Instastory ku shfaqet duke filmuar gjokset e dy femrave super seksi teksa bashkë me to argëtohet në një klub nate.