5 VJET I MARTUAR ME VESËN/ Habit Big Basta: Njësoj si të kesh makarona përditë! Ka ardhur momenti ta ndërroj (FOTO) – AlpeGossip
5 VJET I MARTUAR ME VESËN/ Habit Big Basta: Njësoj si të kesh makarona përditë! Ka ardhur momenti ta ndërroj (FOTO)

5 VJET I MARTUAR ME VESËN/ Habit Big Basta: Njësoj si të kesh makarona përditë! Ka ardhur momenti ta ndërroj (FOTO)

Vesa Luma dhe Big Basta, dy këngëtarët shumë të dashur për publikun janë prej 5 vitesh të martuar dhe prindër të një djali, Liam.

Çifti prej kohësh kanë nisur një jetë të re në Zelandën e Re, por vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në mediat shqiptare. Këtë herë ka qenë Big Basta që ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pas një statusi të bërë në rrjetet sociale.

Big Basta ka bërë një dedikim për Vesën, por nuk është ai që mund të prisni.

“Me të njëjtën fytyrë në krah gjithë këto vite, njësoj si të kesh makarona përdite, të bën dëm… ka ardhur momenti ta ndërroj”, shkruan Big Basta krah fotos ku shfaqet vështruar plot dashuri Vesën.

foto galeri