Ja si e kanë festuar disa nga vipat tanë “Ditën e Verës”! Nga ballokumet te… (FOTO) – AlpeGossip
Ja si e kanë festuar disa nga vipat tanë “Ditën e Verës”! Nga ballokumet te…  (FOTO)

Ja si e kanë festuar disa nga vipat tanë “Ditën e Verës”! Nga ballokumet te… (FOTO)

Shumë nga personazhet e njohur të ekranit nuk i kanë rezistuar gjatë ditës së sotme publikimit në rrjete sociale të urimeve për Ditën e Verës.
Disa me verore, disa me lule dhe disa me ballakume, këto janë disa nga postimet e vipa-ve shqiptar për këtë festë.