EFI KONFIRMON LIDHJEN E RE TË DASHURISË/ Kush është i dashuri i ish-banores së BBV2 – AlpeGossip
EFI KONFIRMON LIDHJEN E RE TË DASHURISË/ Kush është i dashuri i ish-banores së BBV2

EFI KONFIRMON LIDHJEN E RE TË DASHURISË/ Kush është i dashuri i ish-banores së BBV2

Efi është rikthyer aktive në rrjete sociale dhe ka nisur të postojë edhe në TikTok. Së fundmi ajo ka postuar një video ku tregon reagimin që bën kur i dashuri i thotë që e ka gabim.

Efi ka zgjedhur të interpretojë një nga memet e bëra së fundmi dhe duket se përgjigjia e saj është: “Po nuk dua o vëlla, e kam kompleks, ke mundësi ta respektosh këtë kompleksin tim? Kaq të kërkoj, nuk të kam kërkuar qiqra në hell”.

E ftuar pak ditë më parë në “Shqipëria live”, Efi nuk pranoi të flasë aspak për jetën private, por me këtë video mesa duke e tregon qartë që ka nisur një lidhje dashurie.