GOTA VERE DHE ZJARRË/ Në shtëpinë e Orindës dhe Turit erdhi dimri (FOTO) – AlpeGossip
GOTA VERE DHE ZJARRË/ Në shtëpinë e Orindës dhe Turit erdhi dimri (FOTO)

GOTA VERE DHE ZJARRË/ Në shtëpinë e Orindës dhe Turit erdhi dimri (FOTO)

Temperaturat kanë rënë ndjeshëm e duket se dalëngadalë dimri po troket. Të paktën në shtëpinë e Orindës dhe Turit ka filluar të vijë ‘era’ dimër… Ashtu siç i ka hije stinës së ftohtë, oxhaku ndezur teska flakët përpijnë drutë, e një gotë verë e kuqe në dorë, ndërsa sheh filmin e preferuar do të ishte panorama perfekte, ndaj edhe moderatorja këtë ka bërë fund tetori në shtëpinë e saj.

“Ja vumë flakën edhe për këtë vit”, shkruan prezantuesja e “Jo vetëm modë” në një foto të postuar në instastory, e cila pasi ka mbaruar angazhimet e ditës, ka gjetur mënyrën më të këndshme për t’u relaksuar para oxhakut.