“Para dhe pas kredisë”/ Gjergj Kaçinari publikon foton me Oriola Marashin, ja si dukeshin ata vite më parë – AlpeGossip
“Para dhe pas kredisë”/ Gjergj Kaçinari publikon foton me Oriola Marashin, ja si dukeshin ata vite më parë

“Para dhe pas kredisë”/ Gjergj Kaçinari publikon foton me Oriola Marashin, ja si dukeshin ata vite më parë

Këngëtari Gjergj Kaçinari ka publikuar në rrjete sociale një foto të vitit 2012.
Në këtë foto së bashku me Gjergjin është edhe modelja seksi Oriola Marashi. Megjithatë me atë çfarë shohim në këtë foto Marashi ka ndryshuar shumë pamjen e saj. Në këtë foto të dy shfaqen mjaft të vegjël në moshë.

“Para kredisë (part 2) Oriola Marashi,”-shkruan Gjergji krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.