PROVOKON NGA “MYKONOS”/ Ja si duket Rasheli e zhveshur dhe “çokollatë” (FOTO) – AlpeGossip
PROVOKON NGA “MYKONOS”/ Ja si duket Rasheli e zhveshur dhe “çokollatë”  (FOTO)

PROVOKON NGA “MYKONOS”/ Ja si duket Rasheli e zhveshur dhe “çokollatë” (FOTO)

Seks-simboli i ekraneve shqiptare, Rashel Kolancei vijon pushimet e saj të gjata në ishullin grek Mykonos.

Herë pas herë bukuroshja poston foto provokuese, ku shfaq linjat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaq ngjyrën e re që ka marrë falë rrezeve të diellit.