I PUBLIKOI FOTOT “TOPLESS”/ Reperi shqiptar ka 2 fjalë për Ronela Hajatin: E ka të madhe… – AlpeGossip
I PUBLIKOI FOTOT “TOPLESS”/  Reperi shqiptar ka 2 fjalë për Ronela Hajatin: E ka të madhe…

I PUBLIKOI FOTOT “TOPLESS”/ Reperi shqiptar ka 2 fjalë për Ronela Hajatin: E ka të madhe…

Muaj më parë bëri bujë një fotografi e Ronela Hajatit, të cilën reperi S4MM e publikoi në Instagramin e tij dhe u shpreh që e ka fiksim këngëtaren. E sigurisht në çdo dalje publike të tij, pyetet shpesh lidhur me këtë veprim që bëri, veprim për të cilin edhe Ronela u tregua pozivite.

Çfarë mendimi ka tani S4MM për Ronelën?

“Kam tregu të vërtetën, e kam dëgju, më ka pëlqy si këndon, si sillet. Vendosa me publiku një foto që është më e mira e Ronelës. Respekte për Ronelën, është shumë artiste e mirë, e talentuar, e ka karrierën e madhe, edhe një tjetër gjë e ka të madhe (nënkupton të pasmet)”, u përgjigj ai.

S4MM u pyet gjithashtu nëse mund të ketë një bashkëpunim mes tyre dhe u shpreh se ka patur bisedime, por asgjë konkrete.