E QUAN VETEN LLASTICË/ Luana pushon me Krenarin në Monte Carlo (FOTO) – AlpeGossip
E QUAN VETEN LLASTICË/ Luana pushon me Krenarin në Monte Carlo  (FOTO)

E QUAN VETEN LLASTICË/ Luana pushon me Krenarin në Monte Carlo (FOTO)

Pas një pune të gjatë me videoklipet e reja dhe bashkëpunimet që patën shumë sukses, Luana më në fund ka gjetur kohën për pushime dhe ditën  djeshme së bashku me Krenarin u nis për në Monte Carlo.

Sot këngëtarja ka postuar fotot e para me rroba banjo ku shfaqet në shezlong teksa shijon ushqimin.

Me rrobabanje rozë Moschino, syze e trupin e lyer me vaj plazhi, Luana duket në super formë teksa e quan veten “llastice”.