NJË BASHKËSHORT SI KANYE WEST/ Zbuloni surprizën që i bëri Kim Kardashian (FOTO) - AlpeGossip
NJË BASHKËSHORT SI KANYE WEST/ Zbuloni surprizën që i bëri Kim Kardashian (FOTO)

NJË BASHKËSHORT SI KANYE WEST/ Zbuloni surprizën që i bëri Kim Kardashian (FOTO)

Një ditë pasi u largua nga të gjitha rrjetet sociale, Kanye ka vendosur t’i përkushtohet akoma më shumë familjes.

Sot ai ka zgjedhur ta befasojë gruan e tij Kim e cila në shtëpi në mëngjes gjeti shumë trëndafila dhe një zarf.

Ishte Kim ajo që ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës ka treguar një koleksion masiv të trëndafilave më të bukur që ka marrë dhuratë nga burri i saj.

”U zgjova në mesin e të gjitha këtyre luleve të bukura të dielën”, ishin fjalët e Kim pasi pa surprizën.