Me dhe pa “Photoshop”? Ish-banorja e BB deformon trupin (FOTO) – AlpeGossip
Me dhe pa “Photoshop”? Ish-banorja e BB deformon trupin (FOTO)

Me dhe pa “Photoshop”? Ish-banorja e BB deformon trupin (FOTO)

Ajo është dalluar për bukurinë dhe format e saj fizike, që në kohën kur ishte banore e shtëpisë “Big Brother 3”. Por koha dhe konceptet për bukurinë me kalimin e viteve kanë ndryshuar dhe Olta Shehu përpiqet, që t’i ndjekë.

Pas daljes nga “Big Brother 3”, Olta iu përkushtua botës së modelingut dhe biznesit.

Së fundmi ajo realizoi një set fotografish në dëborë në Brezovicë, të Kosovës, e veshur me ngjyrën karakteristike të kësaj feste, të kuqen. Por këtë ngjyrë e zgjodhi edhe sepse është tifoze e Partizanit.

 

Ajo që bie në sy lidhet me forma e çuditshme të fizikut të saj, të pasmet shumë të dala nga trupi dhe beli më i holluar se normalisht.

Në një krahasim mes fotove të saj të realizuara me celular dhe pa “Photoshop”, ndryshimi është i dukshëm.