FANSJA E KRITIKOI/ “Jetojmë në shekullin e 21”, Lori Hoxha sapo ja futi të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
FANSJA E KRITIKOI/ “Jetojmë në shekullin e 21”, Lori Hoxha sapo ja futi të gjithëve (FOTO)

FANSJA E KRITIKOI/ “Jetojmë në shekullin e 21”, Lori Hoxha sapo ja futi të gjithëve (FOTO)

Që prej fillimit të muajit janar, VIP-at shqiptarë dhe nga bota janë çmendur me sfidën e 10 viteve duke postuar foto të vjetra e duke i krahasuar me të rejat.

Blogerja shqiptare, Lori Hoxha nuk e përqafoi këtë trend dhe arsyen e ka zbuluar sot.

“Nuk erdha kaq larg në jetë për të publikuar foto të vetes nga viti 2009″, shkruan Lori.

“Sigurisht gjithë ato para të shpenzuara në operacione nuk ia vlejnë të postosh një foto të 10 viteve më parë”, i shkruan një ndjekëse Lorit.

“Jetojmë në shekullin 21, mendon se i intereson kujt”, i përgjigjet një tjetër ndjekëse.

“Thuaje me zë të lartë për të tjerët”, i thotë Lorit fanses që e mbrojti.