DHURATA SUPER TË SHTRENJA/ Ja si pritet Adelina Tahiri dhe djali i posalindur në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
DHURATA SUPER TË SHTRENJA/ Ja si pritet Adelina Tahiri dhe djali i posalindur në shtëpi (FOTO)

DHURATA SUPER TË SHTRENJA/ Ja si pritet Adelina Tahiri dhe djali i posalindur në shtëpi (FOTO)

Adelina Tahiri dhe biznesmeni Serjozha Markov janë bërë prindër për herë të parë. Në 27 gusht këngëtarja ka sjellë në jetë të voglin Jon.

Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar foto nga pritja që i është bërë në shtëpi. Ku shihet e gjithë dhoma e mbushur me dhurata për djalin.