ÇMENDEN VAJZAT! Kris Dalipi pozon komplet NUDO dhe nuk lë gjë pa treguar (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDEN VAJZAT! Kris Dalipi pozon komplet NUDO dhe nuk lë gjë pa treguar (FOTO)

ÇMENDEN VAJZAT! Kris Dalipi pozon komplet NUDO dhe nuk lë gjë pa treguar (FOTO)

Ai është një prej balerinëve më të njohur, i cili prej disa kohësh po jeton jashtë Shqipërisë dhe po merret me karrierën e tij. Megjithëse jo aktiv në vendin tonë, balerini Kris Dalipi qëndron mjaft aktiv në profilin e tij në Instagram, ku ndan me fansat momente të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto që me siguri ka ngritur temperaturat dhe i ka lënë të gjithë me gojë hapur. Krisi ka pozuar i zhveshur, i sapo dalë nga dushi dhe ka mbuluar vetëm pjesën e tij intime.

“Më kap nëse mundesh”, ka shkruar ai në foton që ka marrë menjëherë mjaft komente nga ndjekësit e tij.