Oriola Marashi poston foton hot dhe i bën ‘Diss’ të gjithëve: “Nëse tvjen inati zoti ta shtoft”(FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi poston foton hot dhe i bën ‘Diss’ të gjithëve: “Nëse tvjen inati zoti ta shtoft”(FOTO)

Oriola Marashi poston foton hot dhe i bën ‘Diss’ të gjithëve: “Nëse tvjen inati zoti ta shtoft”(FOTO)

Ndjekësit e Oriolës ishin mësuar që thuajse çdo ditë modelja të postonte foto e video provokuese që tërhiqnin shumë vëmendjen dhe padyshim komentoheshin shumë.

Por prej disa ditësh modelja ishte zhdukur nga Instagrami ndërsa hera e fundit kur u komentua ishte për fotot me gjoksin përjashtë, e veshur me kostum me temina.Këtë mbrëmje Oriola është rikthyer sërish dhe ashtu siç di ajo. Modelja e ka djegur Instagramin me foton ku shfaqet me bikini të vogla rozë teksa bën foto para pasqyrës.

“Ata le tfolin ca dojn ,smund tna rrexojn plot thashetheme po s’mund tna pengojn. Tvjen inati zoti ta shtoft”, shkruan Oriola krah fotos ku ka marrë qindra komplimenta.