HOROSKOPI DHE VIPAT/ Venera Lumani një “BINJAK” që përcjell vetëm pozitivet (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Venera Lumani një “BINJAK” që përcjell vetëm pozitivet  (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Venera Lumani një “BINJAK” që përcjell vetëm pozitivet (FOTO)

Venera Lumani është një këngëtare mjaft e talentuar dhe e preferuar nga publiku.

Në horoskop ajo i përket shenjës së binjakëve  më poshtë ju shpjegojmë ngjashmëritë me tiparet e kësaj shenje.

Binjakët janë të çiltër, pozitivë dhe tentojnë të jenë pa komplekse. Kujtojmë që Venera e ka pranuar publikisht ndërhyrjen e saj  kirugjikale në hundë, ndryshe nga personazhet e tjerë që e mohojnë.

Binjakët e shohin dashurinë fillimisht përmes komunikimit dhe kontaktit verbal dhe e konsiderojnë të rëndësishme në jetën e tyre.

Venera dhe Lindi Islami janë një ndër çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar dhe shpesh herë postojnë foto ku shfaqen në krah të njëri-tjetrit, shumë të dashuruar.

.  

Binjakët kanë një vullnet të hekurt dhe këtë Venera  e ka demostruar nëpërmjet angazhimit të saj në muzikë ku edhe pse lëvron në një rrymë jo komerciale muzike, ka arritur të shndërrojë këngët e saj në hite dhe të rrëmbejë çmime në kometicionet muzikore.

Çdo lloj rutine, mund ta bëjë një person tipik tё shenjёs sё Binjakёve të ndihet si një zog i mbyllur në një kafaz. Këta njerëz nuk durojnё dot fare punët rutinё dhe monotone.  Venera e ka shfaqur këtë nëpërmjet hobit për udhëtimet pauzave në muzikë dhe gjithçka tjetër që e shmang atë nga monotomia dhe rutina  e përditshme.

  /AlpeNews.al