TAYNA I SHKRUAN AGRON LLAKAJT/ Aktori e lë keq me përgjigjen (FOTO) - AlpeGossip
TAYNA I SHKRUAN AGRON LLAKAJT/ Aktori e lë keq me përgjigjen (FOTO)

TAYNA I SHKRUAN AGRON LLAKAJT/ Aktori e lë keq me përgjigjen (FOTO)

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar dhe që prej vitesh është pjesë e skenës duke na dhuruar humor e të qeshura, Agron Llakaj ishte i ftuar së fundmi në emisionin “3shat”. Gjatë intervistës Llakaj u pyet nga Donald Veshaj: “Të ka shkruar ndonjëherë Tayna për ndonjë bashkëpunim?”.

Aktori pohoi se reperja i ka shkruar mirëpo përgjigja e tij nuk ka qenë ajo që prisnim.

“Më ka shkruar, por i thashë jo”, tregoi Llakaj.