ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara Hoxha gjen zgjidhjen perfekte për t’i kaluar sa më rehat ditët (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara Hoxha gjen zgjidhjen perfekte për t’i kaluar sa më rehat ditët (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara Hoxha gjen zgjidhjen perfekte për t’i kaluar sa më rehat ditët (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të ëmbël dhe dyshja do të bëhen me një vajzë.

Bukuroshja nuk i ka kursyer postimet në rrjetet sociale përgjatë këtyre ditëve. Ajo është shfaqur shpesh me barkun e rrumbullakosur dhe shkëlqen nga nuri i shtatzënisë.

Së fundmi, Sara ka zbuluar zgjidhjen ideale për t’i kaluar sa më rehat ditët e pritjes së ëmbël. Bëhet fjalë për një jastëk gjigant, të cilin ajo ua rekomandon të gjithëve, jo vetëm grave shtatzënë.