SOT ÇMEND MESHKUJT/ Nuk do ta besoni sesi dukej Enca 10 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
SOT ÇMEND MESHKUJT/ Nuk do ta besoni sesi dukej Enca 10 vite më parë (FOTO)

SOT ÇMEND MESHKUJT/ Nuk do ta besoni sesi dukej Enca 10 vite më parë (FOTO)

Enca vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale, ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar dhe ndër më të suksesshmet në karrierën e saj si artiste.

Ditën e sotme këngëtarja ka pranuar sfidën e Instagramit për të postuar foto të 10 viteve më parë.

Enca ka postuar një foto u ishte vetëm 13 vjeç, teksa pozon si modele para kamerës dhe duket një vajzë shumë e lezetshme.

Në postimet në vijim Enca ka treguar se në atë moshë ka filluar të publikojë cover-a këngësh në Youtube dhe ka qenë e para shqiptare që e ka bërë këtë.