VAJZA “MBLIDHUNI”/ Alban Ramosaj sapo na tregoi numrin e telefonit (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA “MBLIDHUNI”/ Alban Ramosaj sapo na tregoi numrin e telefonit (FOTO)

VAJZA “MBLIDHUNI”/ Alban Ramosaj sapo na tregoi numrin e telefonit (FOTO)

Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe shumë i simpatizuar nga vajzat për shkak të pamjes së tij tërheqëse.

Këngëtari prej disa ditësh ndodhet me pushime në Bali të Indonezisë ku ka postuar shumë foto e video duke qëndruar aktiv në rrjete sociale.

Në një nga postimet e tij të fundit Albani ka zbuluar numrin e tij të telefonit pa kurrëfarë hezitimi, pasi një fanse ja ka kërkuar.

Me siguri pasi ka shpërndarë numrin, Albani ka marrë dhjetëra telefonata nga vajzat.

Kujtojmë që këngëtari publikoi së fundmi këngën e tij më të re me titull “Ëndrrat e mia”, që u pëlqye shumë.