SFIDA E RE NË INSTAGRAM/ Ja si dukeshin vip-at 10 vite më parë: Nga Olti Curri tek Armina (FOTO) – AlpeGossip
SFIDA E RE NË INSTAGRAM/ Ja si dukeshin vip-at 10 vite më parë: Nga Olti Curri tek Armina (FOTO)

SFIDA E RE NË INSTAGRAM/ Ja si dukeshin vip-at 10 vite më parë: Nga Olti Curri tek Armina (FOTO)

Pas “Kiki Challenge”  së fundmi ka dalë sfida tjetër virale në rrjetin social “Instagram”, e cila nuk ka të bëj me kërcimin por duke na kthyer pas në kohë dhe quhet “10 year challenge”.

Dhe vip-at shqiptar duket se  nuk i kanë shpëtuar dot tundimit për tu bërë pjesë e sfidës më argëtuese të momentit.

Prej ditësh të gjithë  personazhet e njohur të  ekranit po publikojnë fotot sesi kanë qenë para 10 viteve, kurse disa prej tyre kanë bërë një bashkim fotosh të vitit 2009 dhe si duken sot në vitin 2019.

Ne ju njohim me  fotot e të famshmëve që janë bërë pjesë e sfidës dhe  për t’iu  treguar sesi kanë ndryshuar ata.

Ronela Hajati

Armina Mevlani

Elita Rudi

Soni Malaj

Aulona Musta

Rozana Radi

Olti Curri

Eliona Pitarka

Anxhela Peristeri

Nora Istrefi

 

AlpeNews.al