SONDAZHI/ Kush nga moderatorët i mungon ekranit? Ja kë zgjodhën lexuesit (FOTO) – AlpeGossip
SONDAZHI/ Kush nga moderatorët i mungon ekranit? Ja kë zgjodhën lexuesit (FOTO)

SONDAZHI/ Kush nga moderatorët i mungon ekranit? Ja kë zgjodhën lexuesit (FOTO)

Sezoni I ri televiziv ka nisur padyshim me një gamë të gjërë programesh, me “prurje” të reja emisionesh por dhe moderatorësh.

E megjithatë, duket se disa prej të “vjetërve” mbeten jashtë duke mos marr autorësinë e asnje programi për këtë sezon.

Emrat ishin të njohur, si Marina apo Ledioni. Alpegossip, në sondazhin që i parashtroi lexuesëve solli rezultate disi të pritshme, ku kryesonte bukuroshja Marina.