MË SEKSI SE KURRË/ Alesia Bami po “shpërthen” në pishinë (FOTOT) – AlpeGossip
MË SEKSI SE KURRË/ Alesia Bami po “shpërthen” në pishinë (FOTOT)

MË SEKSI SE KURRË/ Alesia Bami po “shpërthen” në pishinë (FOTOT)

Ajo është një nga prezantueset më të bukura shqiptare.

E këtë gjë, Alesia Bami e ka dëshmuar përsëri, përmes një fotografie të hedhur në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Ajo shihet në një pishinë në Dubai dhe duket shpërthyese.

ImageImage