Këngëtarja shqiptare del për xhiro me reperin e njohur, “Kimikati” e tall keq: Ky e paska hundën si… (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare del për xhiro me reperin e njohur, “Kimikati” e tall keq: Ky e paska hundën si… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare del për xhiro me reperin e njohur, “Kimikati” e tall keq: Ky e paska hundën si… (FOTO)

Sa i madh është!

Shumë pak veta e njohin me emrin e tij të vërtetë Olsi Bylyku pasi për të gjithë është i njohur si “Kimikati”. Që kur doli për herë të parë në “Portokalli”, Olsi u pëlqye shumë nga publiku sepse solli një rol shumë interesant, duke përfaqësuar stereotipet më të çuditshme dhe njëherësh të zakonshme të të rinjve shqiptarë të ditëve të sotme.

Por së fundmi ai ka bërë një koment epik në foton e Bebe Rexhës ku shfaqet në makinë me reperin amerikan Wiz Khalifa ku ishin të ftuar në “Carpoolkaraoke”. Nuk kishte gjë me Beben “kimikati”, por etiketoi Ëiz Khalifën dhe i tha që e ka hundën si tyt pushke. Shpresojmë që Bebe të mos ia ketë përkthyer!