DËSHIRON TË BËHESH NËNË? Bleona Qereti tregon publikisht sa fëmijë do që të ketë - AlpeGossip
DËSHIRON TË BËHESH  NËNË? Bleona Qereti tregon publikisht sa fëmijë do që të ketë

DËSHIRON TË BËHESH NËNË? Bleona Qereti tregon publikisht sa fëmijë do që të ketë

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti e cila prej vitesh jeton në SHBA, mbrëmjen e sotme ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Panit”, ku nuk nguroi t’ju përgjigjej pyetjeve të sinqerta të bëra nga fëmijët e panelit.

Një prej tyre e pyeti: “Dëshiron të bëhesh mama?”

Ndërkohë, Bleona me mjaft entuziazëm pohoi së dëshiron që të ketë tre fëmijë: “Dua të kem dy djem dhe një vajzë.”

Po ashtu, ndër të tjera Qereti foli edhe për fëmijërinë, ku deklaroi publikisht se ndryshe nga bashkëmoshatarët, asaj nuk i ka munguar asgjë.