“BËN SI E BUKUR KUR NUK DI TË LIDHËSH DY FJALË”/ Kejvina nuk ia përton fansit: Te mami…(FOTO) – AlpeGossip
“BËN SI E BUKUR KUR NUK DI TË LIDHËSH DY FJALË”/ Kejvina nuk ia përton fansit: Te mami…(FOTO)

“BËN SI E BUKUR KUR NUK DI TË LIDHËSH DY FJALË”/ Kejvina nuk ia përton fansit: Te mami…(FOTO)

Velina Kejvina Kthella është padyshim një super-femër e cila gjeneron shumë komente rreth paraqitjeve të saj publike. Linjat e saj prefekte gjithmonë kanë tërhequr vëmendje dhe pozat e nxehta në Instagram marrin qindra komente nga fansat.

Dhe së fundmi velina i ka vënë flakën Instagramit teksa shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ku modelja ka vënë në pah linjat e saja mahnitëse. Mirëpo një fans i ka thënë “pse bën si e bukur, kur nuk di të lidhësh dy fjalë”.

Këtë koment e ka vënë re Kejvina dhe ia ka kthyer në mënyrën më ironike të mundshme: “Vrappppp te mamiiiiii thashh”, me siguri ngaqe fansi do ketë qenë i vogël në moshë.