“KËNGËTARJA IME E PREFERUAR”/ Alketa Vejsiu e thotë troç cilën artiste pëlqen (FOTO) – AlpeGossip
“KËNGËTARJA IME E PREFERUAR”/  Alketa Vejsiu e thotë troç cilën artiste pëlqen (FOTO)

“KËNGËTARJA IME E PREFERUAR”/ Alketa Vejsiu e thotë troç cilën artiste pëlqen (FOTO)

Para pak ditësh ajo publikoi këngën më të re duke u rikthyer kështu fuqishëm në muzikë. Dhe moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu i ka thënë fjalët më të mira të mundshme Arilena Arës përmes një postimi të gjatë në profilin e saj në Instagram, madje duke theksuar se për të Arilena është këngëtarja më e mirë shqiptare.

Cfare force ka kjo vajze! Klipi dhe Kenga e Re e Arilenës publikohet serish ne Nentor/ Muaji i Fatit i kenges “Nentori”… Fituesja me e suksesshme e X Factor Albania, nje “ Lady Gaga Junior”, nje talent i vertete i muzikes Pop! Zë magjik! Kurajo, sakrificë, përkushtim, forcë, zemër, talent, pasion, dashuri, mendje. Kjo është Arilena Ara! Këngëtarja ime e preferuar! Të uroj një duet me Dua Lipën,” – shkruan Alketa në llogarinë e saj në rrjetet sociale ku shpërndau këngën e saj më të re “Last train in Paris”.