“MASHTRUESE”/ Edi nxjerr zbuluar Ritvanën: E kam parë disa herë me… (FOTOT) – AlpeGossip
“MASHTRUESE”/ Edi nxjerr zbuluar Ritvanën: E kam parë disa herë me… (FOTOT)

“MASHTRUESE”/ Edi nxjerr zbuluar Ritvanën: E kam parë disa herë me… (FOTOT)

Në puntatën e djeshme të “Përputhen”, Argjendi u largua nga programi duke deklaruar se ka nisur një njohje jashtë.

Mirëpo, para se të largohej, ai tha se ka dalë shpesh me Ritvanën, madje se kjo e fundit ka qenë dhe në shtëpinë e tij. Nga ana tjetër Ritvana e akuzoi për shpifje dhe u betua për familjen.

Për situatën e tyre ka reaguar dhe ish-konkurrenti i “Përputhen”, Edi. Ai ka mbajtur anën e Argjendit, duke thënë se e ka parë disa herë me Ritvanën.