"U ZUNË ME GRUSHTA 3 VJET MË PARË"/ Stine BEFASON me veprimin e tij ndaj FLORIT - AlpeGossip
“U ZUNË ME GRUSHTA 3 VJET MË PARË”/ Stine BEFASON me veprimin e tij ndaj FLORIT

“U ZUNË ME GRUSHTA 3 VJET MË PARË”/ Stine BEFASON me veprimin e tij ndaj FLORIT

Tre vite më parë në finalen e  “Këngës Magjike” ndodhi një sherr mes dy këngëtarëve Stine dhe Flori Mumajesi.

Ishte Stine ai që goditi Florin me një mjet të fortë dhe fotoja me ballin e çarë të Florit bëri xhiron e rrjetit.

Por, duket se pas tre vitesh kanë ndodhur të papritura.

Stine ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage” dhe në pyetjen se kë do zgjedhte mes Florit dhe Alban Skenderajt, këngëtari vihet në siklet.

Nëse mendoni se ka zgjedhur Albanin, gaboheni, pasi zgjodhi të dy dhe bëri një lëvizje syri para kamerave.