Ajsi Xhaxhaj zbulon të dashurin e saj, dhe duket më e dashuruar se kurrë… (FOTO) – AlpeGossip
Ajsi Xhaxhaj zbulon të dashurin e saj, dhe duket më e dashuruar se kurrë… (FOTO)

Ajsi Xhaxhaj zbulon të dashurin e saj, dhe duket më e dashuruar se kurrë… (FOTO)

Një ndër vajzat më të famshme shqiptare pa diskutim ka qenë dhe është Ajsi Xhaxhaj. Vetëm në një moshë të vogël ajo zotëronte një famë mjaft të madhe duk e u njohur që e vogël si aktorja kryesore e “Kripmjaltëzat”.

Pak kohë më parë në media u përfol shumë rreth një lidhje të mundshme mes Xhaxhaj dhe regjisorit të njohur, Drilon Hoxha, por këto fjalë dolën të pavërteta pasi ishte thjesht një skenë xhirimi dhe para pak muajsh Ajsi na tregoi se ka marrë një propozim për fejesë. Dikush i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes Ajsi.