NUK NDALET LOREDANA/ Sjell bashkëpunim me REPERIN me famë botërore (FOTO) – AlpeGossip
NUK NDALET LOREDANA/ Sjell bashkëpunim me REPERIN me famë botërore (FOTO)

NUK NDALET LOREDANA/ Sjell bashkëpunim me REPERIN me famë botërore (FOTO)

Pavarësisht skandalit me çiftin zviceran dhe vëmendjes së madhe mediatike që mori për këtë ngjarje, Loredana nuk ndalet me projektet e reja. Brenda dy muajve reperja ka sjellë tre këngë të reja të cilat kanë pasur shumë sukses.

Pas “Labyrinth”, “Jetzt rufst du an” dhe “Eiskalt” në bashkëpunim me Mozzikun, Loredana ka gati këngën e re e cila vjen në bashkëpunim me një nga reperët më të njohur.

Bëhet fjalë për reperin gjermano-turk, Mero i cili është shumë i suksesshëm edhe pse vetëm 19 vjeç. Këngët e Meros numërojnë mbi 100 milionë shikime në Youtube.r

“Prive” bën të ditur se Loredana dhe Mero aktualisht janë duke xhiruar videoklipin një pjesë e të cilit po xhirohet në Zvicër. Disa pamje gjatë xhirimeve mund t’i shihni në fotot e mëposhtme.