Luana ''djeg'' skenën si një luaneshë seksi! Bën TWERK në koncert... (VIDEO) - AlpeGossip
Luana ”djeg” skenën si një luaneshë seksi! Bën TWERK në koncert… (VIDEO)

Luana ”djeg” skenën si një luaneshë seksi! Bën TWERK në koncert… (VIDEO)

Mos e humbisni videon kur bën TWERK në koncertin e saj! Luana Vjollca nuk di të ndalet!

Ajo është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, por siç duket këtë verë është e zënë me koncerte të ndryshme në trevat shqiptare. Javët e fundit ajo ka publikuar dy këngë, një në bashkëpunim me Bujar Qamilin dhe një tjetër solo. Këngët e saj e kanë ngritur në këmbë publikun që e ndoqi në një koncert në Ferizaj mbrëmjen e kaluar.

Fansat e luanës nuk kanë lënë pa publikuar video ku shfaqet Luana në kulmin e saj në skenë. Ajo është parë të këndojë dhe të kërcejë tëerk në performancën e saj aq sa ka elektrizuar sallën.