PUBLIKOI FOTON PA GRIM DHE E KRITIKUAN/ Morena “shpërthen” ndaj gazetarëve: Si nuk thatë njëherë… – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON PA GRIM DHE E KRITIKUAN/ Morena “shpërthen” ndaj gazetarëve: Si nuk thatë njëherë…

PUBLIKOI FOTON PA GRIM DHE E KRITIKUAN/ Morena “shpërthen” ndaj gazetarëve: Si nuk thatë njëherë…

Ditën e djeshme në rrjete sociale qarkulloi një foto e Morena Tarakut tek dentisti të cilën e kishte ndarë vetë për miqtë e saj në Instagram.

Portale të shumta i vinin në pah se si dukej ajo pa make up dhe mesa duket këto fjalë nuk i kanë shpëtuar Morenës.

Në profilin e saj ajo ka shpërndarë foto të një portali dhe ka disa fjalë për gazetarët në tërësi.

“Pse nuk shkruani njëherë suksesin që ju kemi sjellë si popull”, shkruan ajo në foto teksa mundohet të gjejë arsyen e kritikave që i kanë ardhur pasi është shfaqur ashtu siç e ka bërë nëna.

Mesa duket asaj nuk i kanë pëlqyer aspak fjalët që qarkullojnë e kërkon ti njohin “meritat” e arti të saj përkundrejt pamjes.