Sot armike por dikur i thonin njëra tjetrës ”shpirt”. Dalin detajet nga e shkuara (VIDEO) – AlpeGossip
Sot armike por dikur i thonin njëra tjetrës ”shpirt”. Dalin detajet nga e shkuara (VIDEO)

Sot armike por dikur i thonin njëra tjetrës ”shpirt”. Dalin detajet nga e shkuara (VIDEO)

Yaprak Dökümü një serial turk i viti 2005 ishte filmi i cili bashkoi në një kast dy aktoret e mëdha Fahriye Evcen dhe Neslihan Atagül.
Pavarësisht se vitet kanë kaluar ky film është rikthyer përsëri në vëmendje të mediave për shkak të marrëdhënies që aktoret kanë me njëra tjetra.
Sipas artikujve në këtë film Neslihan dhe Fahriye duket sikur kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra tjetrën.
Por me kalimin e viteve gjerat kanë ndryshuar.
Shkak është bërë filmi Kara Sevda dhe afrimiteti i Burak Özçivit me Neslihan.
Kjo gjë si ka pëlqyer aspak aktores simpatike Fahriye e cila ka hapur një luftë ‘të heshtur me aktoren’
Sjellim ndërmend që kësaj ‘lufte’ intv i ka dedikuar dhe një artikull.
Për më shumë ndiqni videon dhe gjykojeni vet.