Duket si film horror! VIDEO e Oriola Marashit që dhunon Alban Ramosaj do t’ju shkrijë së qeshuri – AlpeGossip
Duket si film horror! VIDEO e Oriola Marashit që dhunon Alban Ramosaj do t’ju shkrijë së qeshuri

Duket si film horror! VIDEO e Oriola Marashit që dhunon Alban Ramosaj do t’ju shkrijë së qeshuri

Ata janë miq shumë të mirë, por siç duket, dashurinë e shprehin edhe me dhune ndonjëherë.

E kemi fjalën për Oriola Marashin dhe Alban Ramosaj, të cilët kanë postuar një video në Instastory ku modelja ndjek me vrap këngëtarin dhe duket se mezi pret ta kapë që ta dhunojë.

Nga pamjet ata duken brenda korridorit të një hoteli dhe sipas vendndodhjes që kanë etiketuar janë në Stamboll, Turqi.

Pamjet më pas i kanë përshkruar në mënyrat më qesharake të mundshme si psh:” Kur do t’i shkruash mesazh ex-it po s’të lë shoqëria”- shkruan Oriola.