"Tundet e shkundet" në skenë, Ilda Bejleri tregon gjendjen aktuale (FOTO) - AlpeGossip
“Tundet e shkundet” në skenë, Ilda Bejleri tregon gjendjen aktuale (FOTO)

“Tundet e shkundet” në skenë, Ilda Bejleri tregon gjendjen aktuale (FOTO)

Bukuroshja dhe moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri ka tërhequr gjithnjë vëmendje me veshjen e saj, apo më saktë me zhveshjen e saj.

Ama këtë herë ajo ka treguar se ka një gjendje shumë interesante.

Ilda ka publikuar castin kur Jennifer tundet e shkundet në skenë dhe ka treguar se ashtu ndihet edhe ajo.

Duhet thënë se Ilda nuk është keq me format. Epo ku i dihet, ndoshta dhe Ildën mund ta shohim një ditë të japi shfaqje.