U MAHNITËM/ Marina Vjollca bëhet si sulltanesha Hyrrem dhe na la gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
U MAHNITËM/ Marina Vjollca bëhet si sulltanesha Hyrrem dhe na la gojëhapur (FOTO)

U MAHNITËM/ Marina Vjollca bëhet si sulltanesha Hyrrem dhe na la gojëhapur (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca na shoqëron çdo të shtunë, me spektaklin “Klanifornia” në Tv Klan. Megjithatë, këtë herë “Klanifonia” do të jepet të enjten, në natën e ndërrimit të viteve.

Lajmin e ka bërë të ditur Marina, me anë të disa postimeve në rrjete sociale. Ajo ka zbuluar se kanë përgatitur një puntatë speciale dhe do të sjellin telenovelën turke “Sulejmani i Madhërishëm.”

Marina ka publikuar disa foto ku shihet e veshur si sulltanesha Hyrrem. “Kush e ka pare sulltaneshen Hyrrem le te ngreje doren? 31dhjetor”, ka shkruar moderatorja.