Seldi dhe Mimoza arratisen nga Shqipëria, ja në cilin vend ndodhet çifti (FOTO) – AlpeGossip
Seldi dhe Mimoza arratisen nga Shqipëria, ja në cilin vend ndodhet çifti (FOTO)

Seldi dhe Mimoza arratisen nga Shqipëria, ja në cilin vend ndodhet çifti (FOTO)

Seldi dhe Mimoza janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale, që pas fejesës së papritur që ndodhi vitin që lamë pas.

Dyshja janë bërë të pandashëm dhe shihen bashkë gjithkund. Muajin e kaluar ata ndodheshin në Zvicër, ndërsa sot kanë vendosur të nisin pushimet në një vend ekzotik.

Me anë të disa postimeve në Instastory, Seldi ka bërë të ditur se ai dhe Mimoza ndodhen në Punta Cana.

Në njërën nga videot çifti shihen të shtrirë në shezlong duke shijuar pamjen mahnitëse të këtij vendi.