Përzierje ndjenjash, Emina Çunmulaj çon të bijën në kopsht për herë të parë – AlpeGossip
Përzierje ndjenjash, Emina Çunmulaj çon të bijën në kopsht për herë të parë

Përzierje ndjenjash, Emina Çunmulaj çon të bijën në kopsht për herë të parë

Dita e parë e kopshtit për fëmijët, është një ngjarje e veçantë në familje. Dhe Emina Çunmulaj e ka përjetuar me gjithë emocionet e një nëne dhe një gruaje shtatzënë bashkë.

“Aaa çfarë po ndodh? Fëmija im po nis shkollën dhe unë dua të qaj”, ka shkruar ajo.

Megjithatë e bija, dy vjeçe, duket se po shkon në kopsht me shumë dëshirë. E veshur me stil punk, ajo është gati për të nisur një periudhë të re jete.

Ndërkohë ka nisur që tani të numërojë e të këndojë në portugalisht…

Ella po rritet!