ME BIKINI DHE BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Sara Hoxha ndan FOTON e veçantë nga plazhi, ja se çfarë shkruan në postim – AlpeGossip
ME BIKINI DHE BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Sara Hoxha ndan FOTON  e veçantë nga plazhi, ja se çfarë shkruan në postim

ME BIKINI DHE BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Sara Hoxha ndan FOTON e veçantë nga plazhi, ja se çfarë shkruan në postim

Që pasi konfirmoi pritjen e ëmbël, partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha nuk ka hezituar të ndajë foto me barkun e rrumbullakosur.

Ajo ka publikuar pak minuta më parë një tjetër moment teksa shijon pushimet me bebin e saj.

“Rrëshqisni fotot për të parë bebin kur pi”, ka shkruar Sara krah postimit i cili ka marrë menjëherë vëmendjen e gjithë ndjekësve që e kanë pëlqyer dhe kanë nisur të lënë komentet e tyre.

Me siguri Hoxha duhet të jetë duke përjetuar një nga periudhat më të bukura në jetën e saj së bashku me Ledrin, pasi në vetëm pak muaj do të munden të mbajnë në krahë frytin e tyre të dashurisë.

View this post on Instagram

Swipe for drinking baby bump 🤩

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on