E VESHUR ME BIKINI/ Brenda festës “joshëse” të Kejvina Kthjellës, publikohen pamjet – AlpeGossip
E VESHUR ME BIKINI/ Brenda festës “joshëse” të Kejvina Kthjellës, publikohen pamjet

E VESHUR ME BIKINI/ Brenda festës “joshëse” të Kejvina Kthjellës, publikohen pamjet

Modelja Kejvina Kthella feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Urime të shumta mori modelja nga miqtë dhe fansat e saj.

Ndërsa siç duket për ditëlindjen modelja ka organizuar një festë me mikeshat e saja.

Këtë e ka bërë të ditur shoqja e saj, Arta Elezaj përmes një InstaStory.

  • foto galeri
  • foto galeri