Greta Koçi mbuluar me të bardha/ Ajo që të bien në sy janë të pasmet e saj bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Greta Koçi mbuluar me të bardha/ Ajo që të bien në sy janë të pasmet e saj bombastike (FOTO)

Greta Koçi mbuluar me të bardha/ Ajo që të bien në sy janë të pasmet e saj bombastike (FOTO)

Greta është njëra nga këngëtaret më të njohura nga tregu shqiptar muzikor.

Koçi është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur e tëra në të bardha. Por ajo që bije më së shumti në sy në anën tjetër të gjamit janë të pasmet e saj.

Duket se puna në zyrë po i shkon Gretës, por nuk dihet nëse ajo vërtet e ka lënë muzikën dhe është shndërruar në një punëtore zyre.